Przylądek Dobrego Smaku

  • Galeria: Przylądek Dobrego Smaku

Woda i wiatr wzmagają apetyt… Przylądek Dobrego Smaku jest znakomitym miejscem, by zaspokoić doskwierający głód jak i zażyć prawdziwych rozkoszy podniebienia. Amatorzy dobrej kuchni właśnie dopłynęli do właściwego portu! Szef Kuchni przyrządza dania codziennie na świeżo, marynuje mięsa w świeżych ziołach, winie i aromatycznych przyprawach. Wyselekcjonowane dania Jego talentu znalazły sę w naszej karcie, codziennie też popuszcza wodzy fantazji serwując nam dania dnia - zawsze inne i urozmaicone. Choćby dla nich warto przyjśc na Statek, bo i porcja słuszna i cena marna. Za zupę dnia naliczymy sobie liche 10 zł, a po wyśmienitym drugim daniu Szanowni Goście nie poczujecie prawie różnicy w kieszeni, płacąc za nie jedynie dwadzieścia kilka zł.

Stawiamy na tradycyjną kuchnię polską i śródziemnomorską, której filarem są świeże ryby i soczyste mięsa! Smakosze warzyw oraz sałatek znajdą u nas znakomite standardy, jak i autorskie dania Szefa Kuchni. Rozkoszując się smakiem doskonałych potraw w asyście aromatycznych win i innych trunków, można radować wzrok pięknem nadmorskich krajobrazów. Znakomite drinki alkoholowe i dorównujące im smakiem bezalkoholowe kompozycje na bazie soków i świeżych owoców, otulone aromatem mięty zachęcają, by sącząc je spędzić u nas jak najwiecej czasu.

Amatorzy wspaniałej kawy poczują się u nas jak w raju - doskonała włoska kawa oraz profesjonalny ekspres i doświadczeni bariści zaparzą aromatyczny napar zgodnie z Państwa upodobaniami i życzeniem.

Nie trzeba z nami pływać, by skosztować naszych specjałów - pomiędzy rejsami i w czasie, gdy pogoda lub frekwencja nie pozwala nam na rejsy - zapraszamy na posiłki.

 

Zobacz aktualne MENU restauracji
Menu restauracji na Statku Pirat