Statek Pirat - czarter

Czarter Statku, czyli wynajem całej jednostki, umożliwia zaplanowania trasy po Zatoce Gdańskiej zgodnie z Państwa wymaganiami i zorganizowanie imprezy, uroczystości, pobytu pasażerów jak sobie tylko wymarzymy! Menadżerowie Statku Pirat razem z Państwem zaplanują pobyt, aby był niezapomniany i wyjątkowy!

Istnieje możliwość czarteru statku na kilka godzin na dowolnej trasie lub rejsu czarterowego, gdzie cały statek jest do dyspozycji Gości na jeden rejs.

Zapraszamy do organizowania na pokładzie Statku Pirat imprez prywatnych i firmowych, eventów i spotkań integracyjnych przy bogato zastawionym stole, dobranym zgodnei z życzeniem menu, dobrej muzyce i przy wsparciu naszego zespołu specjalistów. Nasza załoga posiada wieloletnie doświadczenie w organizowaniu przyjęć urodzinowych, imieninowych, imprez korporacyjnych, pełniących ważną rolę w kreowaniu wizerunku firmy i budowaniu relacji z otoczeniem biznesowym.

Nie ma wspanialszego miejsca, aby wyznać miłość ukochanej osobie, aby się oświadczyć, świętować rocznice i imieniny w gronie przyjaciół i znajomych, a o firmowych i biznesowych rejsach, które organizujemy, krążą już legendy po Bałtyku. Statek Pirat pomieści prawie 200 osób, ale powitamy z radością wszelkiego rodzaju kameralne imprezy dla kilku i kilkunastu osób.

Podczas czarterów zapewniamy różnorodność atrakcji, począwszy od konkursów prowadzonych przez animatorów, muzyki na żywo, po różnego rodzaju zmagania marynistyczne i wieczory tematyczne. Profesjonalny fotograf może towarzyszyć nam w podróży i uwiecznić jej przebieg, by po kilku dniach przekazać materiał w formie elegancko wydrukowanego albumu i przekazać zdjęcia na płycie DVD.

Na życzenie obrandujemy Statek Pirat logo i firmowymi materiałami dostarczonymi przez Klienta.

Istnieje również możliwość organizowania rejsów nocnych. Wychodzimy naprzeciw wszelkim propozycjom ze strony Klienta zarówno przy doborze rodzaju muzyki, menu, jak i dekoracji wnętrz i pokładów. Z należytą uwagą dostosowujemy się do Państwa życzeń i sugestii oraz z największą przyjemnością służymy Państwu poradą przy wyborze najlepszej oferty. Szef Kuchni może przygotować także dania dla osób ze specjalnymi wymaganiami dietetycznymi, bezglutenowe, wegańskie, wegetariańskie, czy przygotowywane wg wymagań kulturowych (potrawy koszerne, z mięsa halaal itp.).

Nasza jednostka na co dzień cumuje przy głowicy Molo w Sopocie i właśnie stąd odbywa rejsy po Zatoce Gdańskiej. Nasze elastyczne nastawienie na Państwa życzenia umożliwia jej podstawienie w przypadku czarteru w wybranym porcie (Gdynia, Sopot, Gdańsk, Jastarnia, Hel).

Aby bardziej szczegółowo omówić propozycje czarterów, prosimy o kontakt:
marketing@statekpirat.pl
tel. +48 724 24 24 81.