Nadrzędna kategoria: O nas

Statek Pirat został szybko doceniony zarówno przez turystów, jak i mieszkańców miasta, czego dowodem była prestiżowa nagroda "Brązowej Usteckiej Kotwicy". Latem 2004 roku Statek Pirat na stałe zawitał do Sopotu. Od początku zaskarbił sobie sympatię odwiedzających Trójmiasto i rodzimych mieszkańców, stając się atrakcyjną „perełką” wśród wielu znakomitych ofert, jakie posiada najpiękniejsze Uzdrowisko Nadbałtyckie - Sopot.

Statek Wycieczkowy Pirat został dostrzeżony także przez przedstawicieli władz lokalnych. To właśnie na naszym pokładzie odbył się finał Turnieju Miast, kończący letnie zmagania Gdyni, Sopotu i Gdańska.

W roku 2014 braliśmy udział w konkursie gastronomicznym GASTRONOM POMORZA 2014, w którym zdobyliśmy drugie miejsce w kategorii Restauracja Tematyczna.

Niech nie zwiedzie nikogo piracka stylistyka, nasz Statek to kwintesencja europejskich i polskich smaków w kuchni, a doskonała obsługa zaskoczy ciekawymi drinkami oraz wyborem klasycznych napitków znanych wszystkim smakoszom.

Podczas czarterów zapewniamy moc atrakcji, począwszy od konkursów muzycznych prowadzonych przez animatorów dla dorosłych i dzieci, po różnorakie wieczory tematyczne. Dla odważnych i przygotowanych na niezwykłe doznania organizujemy nocne rejsy.

Wychodzimy naprzeciw wszystkim propozycjom ze strony klientów zarówno przy doborze rodzaju muzyki, przygotowaniu atrakcji, indywidualnego menu jaki i dekoracji wnętrz i pokładów. Nie ma wspanialszego miejsca, aby wyznać miłość ukochanej osobie, aby się oświadczyć, świętować rocznice i imieniny w gronie przyjaciół i znajomych, a o firmowych i biznesowych rejsach, które organizujemy, krążą już legendy po Bałtyku.