ATRAKCJE

Oferujemy

Dla osób z głębi lądu już samo wejście po trapie na pokład kolorowego, bogato zdobionego  statku, niczym z  awanturniczej opowieści o krwawym Rogerze,  jest wielką atrakcją. A to jak u Hitchcocka  dopiero początek…. Załoga – w stylowych  kostiumach -wprowadza pasażerów w klimat beztroskiej zabawy, ale  z obowiązkowym dreszczykiem.  Świadectwem* uczestnictwa w zabawach i konkursach  są specjalne dyplomy i wybijane na miejscu monety. Piraci chętnie pozują do wspólnych fotografii. Najbardziej cieszą się z tego dzieci, ale dorośli też chcą mieć taką niezwykła pamiątkę …

Rozbudowany wachlarz atrakcji mamy podczas rejsów czarterowych (o czym szczegółowo w zakładkach CZARTERY i AKTUALNOŚCI). To między innymi: koncerty szant, dyskoteka, gry towarzyskie, pokazy tańca, występy artystek burleski, recitale stand-uperów, artystów teatralnych i kabaretowych. 

Każdy, kto nie zdążył przed wejściem na pokład PIRATA poznać bliżej mijanych w trakcie rejsu  miejscowości, portów, rezerwatów przyrody, charakterystycznych budowli i osobliwości Trójmiasta, ten  nadrobi tę zaległość słuchając opowieści naszego animatora. Spory pakiet informacji, historycznych  i turystycznych ciekawostek przekazany przez pirata jakoś  łatwiej zapamiętać niż ze zwykłej  lektury przewodnika.  

Warto mieć ze sobą lornetkę, by podczas opowieści śledzić „z bliska” miejsca z opowieści.

Tym, którzy lornetki zapomnieli zabrać oferujemy  lunetę, ustawioną na dziobie PIRATA*     

*dodatkowo płatne

Czartery

Dokładamy wszelkich starań aby chwile spędzone na naszym pokładzie na długo pozostały w pamięci naszych Gości.

Imprezy

Organizacja na pokładzie Statku Pirat imprez prywatnych i firmowych przy bogato zastawionym stole.

Drink Bar

Rejsy widokowe

Zapraszamy na 40 minutowe rejsy widokowe po Zatoce Gdańskiej. Rejsy rozpoczynają się i kończą przy Molo w Sopocie (Głowica Molo).

Koncerty

Informacja o godzinach rejsów

Czartery, grupy zorganizowane

(9:00 - 18:00)
724 24 24 81

Adres:

Cumujemy przy Sopockim Molo