O NAS

Stylizowany Statek Wycieczkowy Pirat w pierwsze rejsy po Bałtyku wyruszył w sierpniu 2003 roku. Swoją działalność rozpoczął w Ustce, goszcząc pasażerów spragnionych morskiej przygody.

Statek Pirat został szybko doceniony zarówno przez turystów, jak i mieszkańców miasta, czego dowodem była prestiżowa nagroda “Brązowej Usteckiej Kotwicy”. Latem 2004 roku Statek Pirat na stałe zawitał do Sopotu. Od początku zaskarbił sobie sympatię odwiedzających Trójmiasto i rodzimych mieszkańców, stając się atrakcyjną „perełką” wśród wielu znakomitych ofert, jakie posiada najpiękniejsze Uzdrowisko Nadbałtyckie – Sopot.

Statek Wycieczkowy Pirat został dostrzeżony także przez przedstawicieli władz lokalnych. To właśnie na naszym pokładzie odbył się finał Turnieju Miast, kończący letnie zmagania Gdyni, Sopotu i Gdańska.

Przywitaj się z morzem, chłonąc jego zapach, wsłuchując się w szum fal i czując rześkie podmuchy wiatru.

Statek Pirat to niezwykła atrakcja dla całej rodziny i idealne miejsce na wyjątkową okazję, prywatną i zawodową. Poznaj smaki morza w pokładowej Restauracji. Spróbuj koktajli w drink barze. Dobra zabawa i najwyższa jakość obsługi gwarantowane!

Oferujemy

Restauracja

Czartery

Imprezy

Drink Bar

Rejsy widokowe

Koncerty

Informacja o godzinach rejsów

Czartery, grupy zorganizowane

(9:00 - 18:00)
724 24 24 81

Adres:

Cumujemy przy Sopockim Molo