O NAS

Artystycznie wystylizowany statek PIRAT pełni swą służbę „ku pokrzepieniu serc” od 2003 roku – najpierw w Ustce, a od 2004 roku – w Sopocie, gdzie jest jedną z największych, sezonowych atrakcji miasta – króla polskich kurortów. To dla nas wielka radość i satysfakcja, że Sopot, a dokładniej słynne Molo – jest naszym „portem macierzystym”.

PIRAT jest jednostką morską z wszelkimi wymaganymi certyfikatami, gwarantującymi bezpieczeństwo żeglugi. Tak, jak i jego profesjonalna załoga marynarska.

Statek może przyjąć na pokład 188 pasażerów.

Rejsy PIRATEM po Zatoce Gdańskiej trwają 40 minut. Dokładny rozkład znajduje się na tablicy przy statku oraz na stronie internetowej PIRATA (w zakładce REJSY I CENNIK). W trakcie rejsu pasażerowie mają okazję wsłuchać się w ciekawostki o mijanych miejscowościach i obiektach, od Gdańska aż po Gdynię. Podczas rejsów czarterowych, zamawianych dla grup i na ich wyłączność, indywidualnie uzgadniany jest program (szczegóły w zakładce CZARTERY). By skorzystać z naszej oferty należy wykupić bilet wstępu na sopockie Molo, na którego końcu cumuje PIRAT.

Statek Pirat to niezwykła atrakcja dla całej rodziny i idealne miejsce na celebrowanie wyjątkowych okazji, prywatnych jak i zawodowych. Dobra zabawa i najwyższa jakość obsługi gwarantowane!

Przywitaj się z morzem, chłonąc jego zapach, wsłuchując się w szum fal i czując
rześkie podmuchy wiatru.

Oferujemy

Rejsy widokowe

Czartery

Imprezy

Koncerty

Informacja o godzinach rejsów

Czartery, grupy zorganizowane

(9:00 - 18:00)
724 24 24 81

Adres:

Cumujemy przy Sopockim Molo