O NAS

Artystycznie wystylizowany statek PIRAT pełni swą służbę „ku pokrzepieniu serc”  od 2003 roku – najpierw w Ustce, a od 2004 roku – w Sopocie, gdzie jest jedną z największych, sezonowych atrakcji  miasta – króla polskich kurortów. To dla nas wielka radość i satysfakcja, że Sopot a dokładniej słynne Molo – jest naszym „portem macierzystym”.   

PIRAT, to jednostka morska – z wszelkimi, wymaganymi certyfikatami, gwarantującymi  bezpieczeństwo żeglugi. Tak jak i jego profesjonalna załoga marynarska. 

Statek może przyjąć na pokład 188 pasażerów. 

Rejsy PIRATEM po Zatoce Gdańskiej trwają 40 minut. Ich rozkład  znajduje się na tablicy przy statku i na stronie internetowej PIRATA (w zakładce REJSCY I CENNIK). W trakcie rejsu pasażerowie mają okazję wysłuchać ciekawe informacje o mijanych miejscowościach i obiektach od Gdańska po Gdynię. Specjalna propozycja (w ramach biletu) adresowana jest do dzieci, którymi podczas rejsu zajmują się animatorzy. Mają w swoim programie liczne zabawy pirackie i marynarskie. W zabawach tych chętnie biorą udział także dorośli pasażerowie. Podczas rejsów czarterowych, zamawianych dla grup i na ich wyłączność, program jest indywidualnie uzgadniany (szczegóły w zakładce CZARTERY).

By skorzystać z  naszej oferty należy wykupić bilet wstępu na molo.  Statek cumuje na końcu Mola. 

Przywitaj się z morzem, chłonąc jego zapach, wsłuchując się w szum fal i czując rześkie podmuchy wiatru.

Statek Pirat to niezwykła atrakcja dla całej rodziny i idealne miejsce na wyjątkową okazję, prywatną i zawodową. Dobra zabawa i najwyższa jakość obsługi gwarantowane!

Oferujemy

Czartery

Imprezy

Drink Bar

Rejsy widokowe

Koncerty

Informacja o godzinach rejsów

Czartery, grupy zorganizowane

(9:00 - 18:00)
724 24 24 81

Adres:

Cumujemy przy Sopockim Molo