Imprezy Sopot

Imprezy Sopot

PIRAT, to w ciągu 18 lat sprawdzone przez setki firm i instytucji a także osoby indywidualne, miejsce imprez, spotkań integracyjnych, uroczystości rodzinnych. Statek wynajmowany/czarterowany  jest wówczas na wyłączność – do czterech godzin. Można się na ten czas w przenośni i dosłownie oderwać od codziennych spraw…

Bez fałszywej skromności – możemy zagwarantować najwyższą jakość tej oferty.

Program i menu czarterowego rejsu układamy wraz z naszymi klientami, choć staramy się, by zawsze był element niespodzianki, a raczej  pozytywnego zaskoczenia. Bo jest to dla nas źródło wielkiej radości i zawodowej satysfakcji, kiedy widzimy w oczach zachwyt i słyszymy słowa pochwały za pyszne jedzenie, bogactwo kwiatów, wystrój, dostosowany do charakteru uroczystości i ogólną atmosferę przyjęcia, czy to kameralnego, czy dla 188 osób.

Nasi znakomici kucharze, w nowocześnie wyposażonej kuchni statkowej przygotować potrafią prawdziwie lukullusowe uczty, zawsze z najświeższych  surowców – sezonowych i lokalnych, pochodzących od sprawdzonych dostawców i wybranych przez nas osobiście. Z oczywistych racji na stołach bankietowych dominują wszelkie potrawy z ryb, ale zgodnie z życzeniami także mięsne lub wegetariańskie. Pełna karta jest na stronie www.statekpirat.pl zakładka Restauracja.

Podczas rejsu  uczestnicy zapraszani są do zabawy, dyskoteki, gier towarzyskich, a także na specjalne pokazy i występy m.in. artystek burleski, stand-uperów, artystów kabaretowych, piosenkarzy.

Ze względów organizacyjnych i dużego zainteresowania tą ofertą prosimy o zamawianie czarterów ze stosownym wyprzedzeniem. 

Wieczory kawalerskie, panieńskie, zaręczyny, urodziny, spotkania rodzinne

Jeśli planują Państwo rodzinną uroczystość – to załoga PIRATA  tylko na to czeka, by ją pomóc zorganizować!

Wieczór kawalerski czy panieński, romantyczne zaręczyny, jubileusze, czy spotkania przyjacielskie po latach, urządzone na pokładzie PIRATA – będą wyjątkowe i niezapomniane. Już sam rejs po Zatoce Gdańskiej – niespieszny, romantyczny, czy to w pełni dnia, czy o zachodzie słońca  – jest dostatecznym argumentem, a przecież są też inne –  i dla ducha i dla ciała, o co dba cała załoga. To pyszne jedzenie, wystrój, atrakcje artystyczne, niespodzianki…

Informacja o godzinach rejsów

Czartery, grupy zorganizowane

(9:00 - 18:00)
724 24 24 81

Adres:

Cumujemy przy Sopockim Molo