O NAS

Stylizowany Statek Wycieczkowy Pirat w pierwsze rejsy po Bałtyku wyruszył w sierpniu 2003 roku. Swoją działalność rozpoczął w Ustce, goszcząc pasażerów spragnionych morskiej przygody.

Statek Pirat został szybko doceniony zarówno przez turystów, jak i mieszkańców miasta, czego dowodem była prestiżowa nagroda “Brązowej Usteckiej Kotwicy”. Latem 2004 roku Statek Pirat na stałe zawitał do Sopotu. Od początku zaskarbił sobie sympatię odwiedzających Trójmiasto i rodzimych mieszkańców, stając się atrakcyjną „perełką” wśród wielu znakomitych ofert, jakie posiada najpiękniejsze Uzdrowisko Nadbałtyckie – Sopot.

Statek Wycieczkowy Pirat został dostrzeżony także przez przedstawicieli władz lokalnych. To właśnie na naszym pokładzie odbył się finał Turnieju Miast, kończący letnie zmagania Gdyni, Sopotu i Gdańska.

Zapraszamy na 40 minutowe widokowe rejsy, rozpoczynające się i kończące przy sopockim molo, dalekie czartery po całej Zatoce Gdańskiej.

Szef Kuchni poleca wyborne dania: odwiedź Przylądek Dobrego Smaku na zadaszonym pokładzie.

Barman kusi zimnym piwem i pirackimi drinkami w Drink Barze, zaś Marynarze wybiją pamiątkową monetę na pirackiej mennicy!

Niech nie zwiedzie nikogo piracka stylistyka, nasz Statek to kwintesencja europejskich i polskich smaków w kuchni, a doskonała obsługa zaskoczy ciekawymi drinkami oraz wyborem klasycznych napitków znanych wszystkim smakoszom.

Oferujemy

Restauracja

Czartery

Imprezy

Drink Bar

Rejsy widokowe

Koncerty

Informacja o godzinach rejsów

Czartery, grupy zorganizowane

(8:00 - 18:00)
724 24 24 81

Adres:

Cumujemy przy Sopockim Molo